קידום אתרים בגוגל

קידום אורגני

קידום אתרים

פרסום בגוגל
ופייסבוק

בניית אתרים

פרסום בפייסבוק

קידום אורגני

מתייחס למיקום האתר בתוצאות החיפוש הלא ממומנות במנוע החיפוש של גוגל. לכן, כאשר ניגשים להחלטה לקדם את האתר בצורה אורגנית, הראייה היא אסטרטגית בגלל הראייה לטווח הארוך (שנה ומעלה) של העסק. הקידום האורגני הוא כלי דיגיטלי חשוב לכלי העסק ובתחומים מסוימים אי אפשר בלעדיו. הקידום האורגני בגוגל חשוב מאין כמוהו עד כדי כך, שהוא מושך כ-60 אחוז מכלל הקהל 24/7 כאשר הוא נמצא בדפים הראשונים במנוע החיפוש של גוגל.

מחקר ביטויי מפתח

לפני תחילת הקידום נבצע מחקר שוק ובמקביל מחקר ביטויי מפתח. ביטויים שיניעו את הקהל לאתר שלכם עם הדירוג הגבוה ביותר והמדויק ביותר לתחום שלכם. לאחר תקופה מסוימת נבדוק את מיקום האתר לפי הביטויים שמניעים תנועה אליו ונבצע אופטימיזציה.

תכנים

בכל קידום אורגני יש צורך במאמרים לאתר. תכנים חיוביים עם ערך מוסף לגולש מעלים את דירוג הרייטינג של האתר על פני האחרים במנוע החיפוש של גוגל. כשהדירוג עולה, מיקום האתר במנוע החיפוש של גוגל עולה. לכן חשוב לקדם את התכנים הרלוונטיים לתחום, ולהקפיד לא להפר את כללי כתיבת התוכן של גוגל.

מערכת קישורים חזקה במיוחד

כל אתר המקודם אורגנית באינטרנט חייב מערכת לינקים חזקה ואיכותית אל האתר ומחוצה לו. מערכת הלינקים אל האתר, מאתרים אחרים משמשת כממליצים בעיני גוגל. מנוע החיפוש של גוגל סורק את איכות הקישורים אל האתר ומדרג אותה לפי פרמטרים של תחום עניין, תחומי עיסוק אחרים (במידה וקיימים) וכו'. טכניקת הקישורים מהווה כ-50% מכלל הפעילות של הקידום האורגני, ולכן קריטית שתתבצע בידי ידיים מקצועיות.

עלויות

בגלל שהתהליך של הקידום האורגני אורך כחצי שנה לפחות על מנת להגיע לתוצאות ראויות, ההסכמים הנחתמים בין הלקוח לבין החברה אורכים כשנה מתוך ראייה אסטרטגית של העסק ברחבי האינטרנט. מסיבות אלו, העלויות בכל הקשור בקידום אורגניות הן קבועות וידועות לפרק זמן ארוך של שנה ומעלה.

ליעוץ חינם מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: