ניהול תוכן בפייסבוק

ניהול תוכן הפך להיות אחד מהכלים החזקים ביותר בעולם הדיגיטלי המאפשרים לנו לספר אודות הפעילות העסקית שלנו, לצד נראות ממותגת ואיכותית.

לצד ההבנה שהחשיפה האורגנית בעמודים עסקיים יורדים בחשיפה משנה לשנה, במטרה לגרום לעסקים לשלם עבורה, אנחנו יודעים לומר שתוכן שמעניק לגולשים דיבור בגובה עיניים ובשפת העסק מייצר מעורבות גבוהה יותר המתורגמת בסופו של יום ללקוחות חדשים ועוקבים נאמנים שבזכות פעילות בשיתוף פעולה עם העסק אפשר לייצר סרטונים, תמונות ומגוון פעילויות שישרתו את העסק לאורך הפעילות הדיגיטלית.

ניהול תוכן בפייסבוק
פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק לעסקים, הוא אחד הכלים היעילים והזולים שיש היום בעולם הדיגיטלי להציע לעסקים.
זוהי פלטפורמה נפלאה לאפשר לעסקים לקדם את התכנים שלהם במגוון דרכים. במידה ומדובר בצעד הראשון שלכם בפרסום בפייסבוק או לקוח בעל ניסיון רב בפרסום בפייסבוק, עדיין יש לייצר אסטרטגיה שיווקית לקידום נכון של העסק.

בפגישה, נאפיין את הצרכים של העסק לצד הציפיות אל מול התקציב החודשי שייקבע ועל ידי יצירת תכנים המיועדים לפרסום ממומן שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

רימרקטינג – שיווק חוזר בפייסבוק

באמצעות כלים שיווקיים שפייסבוק נותן לנו ניתן לייצר מאגר נתונים שמתבצע באמצעות העתקת התעבורה, צפיות בוידיאו בעמוד העסקי / קמפיינים, ניתן לבנות קהלים חדשים ורלוונטיים ומדוייקים יותר עבור הפרסום.

דרך נוספת שנוכל להיעזר ברימרקטינג היא בשכפול קהל זהה לקהל הקיים. האלגוריתם של פייסבוק יודע לייצר קהל דומה לקהל היעד הרצוי וכך נוכל להגדיל את הדאטה הצבורה ולהרחיב אותה ברשת.

רימרקטינג – שיווק חוזר בפייסבוק

בואו לקבל הצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: