אודות B-Digital

קידום אתרים

פרסום בגוגל

בניית אתרים

פרסום בפייסבוק

קצת עלינו

המשרד הוקם בשנת 2017 בניהולו של ליעד חני, לאחר ותק של 5 שנים בתחום ממשרדי פרסום שהובילו מותגים מבין החזקים בשוק כגון: בזק, בזק בינלאומי, סנו ועוד. בן 35 מתל אביב בעל B.A במנהל עסקים (התמחות בשיווק דיגיטלי), חובב טיולים, בישול וצילום.

קוקטייל של אהבה ומקצועיות

אנחנו לא רק אוהבים את הדיגיטל, אנחנו חיים אותו: בפייסבוק, בגוגל וברשתות חברתיות אחרות! בכל רגע, כל דקה וכל נשימה. בין אם בעבודה או בבית, כי…ככה זה שאתה מאוהב. וזה מה שאתם בדיוק צריכים לעסק שלכם!

צוות שיווק דיגיטלי, משונן ומשומן שבאמת, אבל באמת מביא תוצאות, לא תירוצים! תוצאות!. וזה מה שהלקוחות שלנו רוצים וצריכים על מנת שהעסק שלהם ישגשג (ואנו בטוחים שכך גם אתם), כי בסופו של יום ההצלחה שלנו היא ההצלחה שלכם.

מעבר לדיגיטל

מעבר לאהבה לתחום הדיגיטל, אנחנו מסתכלים למציאות בעיניים. כחלק מכך, לאחר אפיון לקוח (על כל משמעויותיו) אנו מנתחים עלויות פרסום ושיווק של העסק או החברה ויחד איתה מנתחים את ה-R.O.I . האם הוא אדיש, רווחי או שאינו כדאי? באמצעות כך, נדע כיצד להקצות משאבים המתבטאים בזמן, כסף, כוח אדם וכו'.

כמו כן, נדע לאן להקצות אותם, האם מתאים יותר לקדם בגוגל ממומן או אורגני? האם לקדם בפייסבוק או לינקדאין? אלו הם האספקטים אשר חייבים להיות מנותחים עוד בשלבים הראשוניים,כדי למדוד יעילות של עסק בצורה הטובה ביותר שניתן לבצע.

ליעוץ חינם מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: