אודות B-Digital

קידום אתרים

פרסום בגוגל

בניית אתרים

פרסום בפייסבוק

הסיפור של B-Digital

B-Digital היא סוכנות מובילה לבניית אסטרטגיית פרסום דיגיטלי, המלווה עסקים שלא מתפשרים על סטנדרט ושואפים גבוה. המטרה שלנו היא אחת – לתכנן ולבצע קמפיינים רווחיים בשילוב שיטה ייעודית המייצרת ׳סיסטם׳ של לידים איכותיים באופן קבוע.

ghmuc 3

הטאלנטים

את B-Digital הקים ליעד חני, בעל תואר ראשון B.A במנהל עסקים (התמחות בשיווק דיגיטלי), מומחה בניהול תקציבי פרסום גדולים ומאחוריו קילומטרז׳ של עשרות ומאות קמפיינים מוצלחים למותגים מובילים. ליעד וצוותו מאמינים שכל קמפיין מוצלח חייב להתחיל באפיון והבנת ליבת העסק, כולל הדגשת ״הבשורה״ שהוא מביא לשוק.

השיטה

כדי להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים, B-Digital עובדת בשיטת ה- Cycle המבוססת על מתודות עבודה מוכחות ומוצלחות הכוללות היכרות עם פעילות העסק,  מחקר, בניית אסטרטגיה, יצירת קמפיין ועלייה לאוויר, מדידה ובקרה. אסטרטגיה אינה מתחילה ונגמרת בקמפיין, אלא יש צורך גם לחזק ולעבוד על תהליך המכירה, החל מהגעת הליד ועד לסגירת העסקה.  

סקיצה לאתר

ההצלחה

ל – B-Digital אחוזי הצלחה גבוהים, הרבה בזכות השילוב של השיטה יחד עם בקרת האיכות שמטרתה לבדוק באופן עקבי את יעילות הקמפיינים, לשפר ולייעל. השיטה עובדת כבר מעל 5 שנים עם עשרות לקוחות, וכמובן הצוות יעשה הכל כדי שהיא תעבוד גם בעסק שלכם!

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת אסטרטגיה על מנת שנוכל לבנות עבורכם אפיון מדויק.
יחד נגדיר מטרות ויעדים ונעשה הכל כדי להגיע לכל יעד, גם כזה שבלתי ניתן להשגה!

b-digitali

ליעוץ חינם מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: